İade & Değişim
İADE ve DEĞİŞİM 

  • Ürünün mevcut olan hediyesi ve bütün standart aksesuarlarını, ambalajı hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte tarafımıza gönderilmelidir. İade işlemi için, faturanın arka yüzündeki 'iade talep formu' nu eksiksiz doldurarak 15 iş gününde ürünü tarafımıza gönderebilirsiniz. (Soru ve detaylı bilgi için info@bendisdesign.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.) Yurtiçi Kargo (444 99 99) ile aşağıdaki adresimize gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. 15 günden sonra para iadesi yapılmamaktadır, sadece değişim yapılabilir. Yapılan iadelerde/değişimde kargo ücreti müşteriye aittir.

  • Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde, aldığınız ürünün para iadesi teslim tarihinden itibaren, 15 iş günü içerisinde hesabınıza aktarılacaktır.

  • İade edilen ürünün tarafımıza ulaşmasıyla birlikte, iade süreci başlatılır. Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, bendisdesign.com tarafından kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Ürün bedeli, bankanıza bağlı olarak 10 iş günü içerisinde "artı bakiye" olarak kredi kartınıza yansır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve Bendis Takı’nın bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Kapıda nakit, kapıda kredi kartı veya havale ile ödemesini gerçekleştiren müşterilerimizin iade işlemlerinin başlatılabilmesi için banka bilgilerini info@bendisdesign.com adresi üzerinden bizimle paylaşmaları gerekmektedir.

  • Not: Özel indirim ve kampanyalarda para iadesi yapılmamaktadır.
    Tüketici için özel olarak üretilen ürünlerde ve küpelerde (hijyen açısından) tüketici cayma hakkını kullanamaz.

İade Adresimiz: 
BENDİS TAKI ve GÜZELLİK ÜRÜNLERİ TİC. LTD. ŞTİ
Kore Şehitleri Cad. No:4 Propa Plaza Kat:1 D:7 Şişli/İstanbul - TR
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.